Univera Yazılım

BİZİ ARAYIN
ARZEN GROUP

EnRoute Panorama

EnRoute Panorama, perakende satış noktalarındaki satış koşullarının, ana firmanın üst yönetimince denetlenebilmesi, tüm satış noktaları verilerine hakim olunabilmesi, mevcut verilerden gerekli analizler ve değerlendirmelerin yapılarak sağlıklı yönetsel kararlara ulaşılabilmesi amacıyla geliştirilmiştir.

Bugün 12 ülkede, 4000'den fazla büyük kurumsal şirketin en kritik uygulaması durumunda olan EnRoute Panorama, veri madenciliği araçları ile bünyesinde oluşan milyonlarca satırlık veriyi kısa sürede işleyerek üst yönetimin alacağı stratejik kararlarda onlara yön gösterir.

AYRINTILAR

ARZEN GROUP

Quest Panorama

Mobil İş Yönetimi - Quest Panorama, Univera Panorama altyapısı üzerinde çalışan web tabanlı, uygulanması, uyarlanması ve öğrenilmesi basit bir mobil iş yönetimi aracıdır. Sahada çalışan tüm ekiplerin faaliyetlerinin takibi için kullanılabilecek esnek bir uygulamadır.

Temel görevi saha elemanlarının gün içerisinde yaptıkları müşteri faaliyetlerinin, el bilgisayarları üzerindeki formlar yardımıyla toplanması ve Internet üzerinden raporlanabilmesidir. Kağıt üzerinde toplanabilen her türlü form el bilgisayarları üzerinde yaratılabilir. Merkez kullanıcıları da internet üzerinden tüm bu faaliyetleri gelişmiş dinamik raporlama aracı ile izleyebilirler.

AYRINTILAR

ARZEN GROUP

Stokbar Panorama

Univera'nın, sektörde uzun yıllara dayanan tecrübelerinin getirdiği bilgi birikimi ile işletmelerin depo ve üretim izleme problemlerini çözebilecek ve kontrol mekanizmasını geliştirecek web tabanlı ve esnek bir yapıya sahip depo ve üretim yönetimi çözümüdür.

Etkin stok yönetimi, doğru ürünün-doğru müşteriye sevkiyatı, izlenebilirlik, lokasyon izleme, FIFO/LIFO sağlanması, raf ömrü yönetimi, batch, lot ve seri takibi gibi birçok özellik sayesinde StokBar Panorama; kendi yatırım maliyetlerini işletmelere çok kısa sürelerde geri ödemektedir.

AYRINTILAR

ARZEN GROUP

Lojitek Panorama

Günümüzde yaygın alanlarda üretilen tarımsal ürünleri sözleşmeli ya da serbest olarak alan, bu tarım ürünlerine bir katma değer ekleyen ve sorumluluğunu taşıyan işletmelerin büyüyen ihtiyaçları sonucu ortaya çıkmıştır.

Univera'nın Tarımsal Tedarik Yönetimi çözümleri bir işletmenin tarımsal tedarik operasyonlarını ve süreçlerini, elektronik ortamda ve sistematik bir şekilde saklama ve istenildiğinde raporlamanın yanında; operasyon anında hataları engelleme ve operasyonları hızlandırma amacını da üstlenmiştir.

Uzun vadede tarımsal tedarik yönetimi Lojitek Panorama'ı kullanan bir işletme, artık kırtasiye, rapor hazırlama, arşiv karıştırma gibi vakit alan işleri üzerinden atarak, ürün güvenliği, ürün verimliliği ve genel kaliteye odaklanabilir.

AYRINTILAR

ARZEN GROUP

CallDesk

CallDesk, tüketici ürünleri konusunda hizmet veren firmaların servis hizmetleri için ortaklık yaptığı firmaları ve saha servis ekiplerini yönetebilmelerini sağlarken firmalara servis süreçlerinde tam otomasyon sağlıyor.

Satış sonrası servis süreçleri, müşteri memnuniyeti için en kritik konulardan. Servis konusunda ortaklık yaptığınız firmaların yönetimi de bu nedenle firmalar için önemli konulardan. CallDesk bu süreci yönetebilmenizin yanında, size birçok fayda da sağlıyor.

AYRINTILAR

ARZEN GROUP

Social – Kurumsal Sosyal Ağ

İş yapma şeklinize yeni bakış açısı getiren Social, kurum içi kullanım için geliştirilmiş kurumsal sosyal ağ uygulamasıdır. Ofis ve saha ekiplerinin tek bir ortamda iş birliği içinde, daha hızlı, daha üretken, daha eğlenceli iletişim kurabiliceği bir uygulama olan Social, yetenekleri sayesinde çalışan etkileşimini artırırken iş süreçlerini kısaltıyor.

Social, günlük hayatta vazgeçilmezimiz olan sosyal medya kullanımını, kurumsal hayatlarımıza da taşıyor. Bu sayede, yüksek motivasyon ve sürekli iletişim ile verimlilik artıyor.

AYRINTILAR